Lewandowski mówi o Santosie. “Nie tylko ja to widzę”

Lewandowski mówi o Santosie. "Nie tylko ja to widzę"

Eliminacje ME.

Przed piłkarską reprezentacją Polski ważne zgrupowanie. Tuż przed niezwykle istotnymi meczami eliminacyjnymi na pytania dziennikarzy odpowiedzieli Robert Lewandowski i Kamil Grosicki. — Trener wiedział tylko, że będę miał wywiad, ale wychodzi na to, że nie tylko ja to widzę — odpowiedział Kapitan Biało-Czerwonych, pytany o to, czy Fernando Santos wiedział i co sądzi o słowach napastnika, które padły w głośnym wywiadzie.

Fernando Santos, Robert Lewandowski
Fernando Santos, Robert Lewandowski (Foto: newspix.pl)
 • Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • — Trener wiedział tylko, że będę miał wywiad, ale nic więcej. Mi się wydaje, że akurat wnioski, które trener miał chyba w trakcie czy po wywiadzie na swojej konferencji, okazały się też podobne w wielu kwestiach. Patrząc na to, jakie trener ma doświadczenie i ile widzi, to też jakby miał wiele pewnie podobnych spostrzeżeń.

  Dalszy ciąg materiału pod wideo.

  Lewandowski i Santos są zgodni

  — Ja akurat nie widziałem konferencji trenera, więc wiem tylko tyle, co słyszałem. Na to wychodzi, że to nie jest tak, że tylko ja to widzę, ale też inne osoby, więc to akurat chyba to jest dobre, że próbujemy znaleźć, co możemy zrobić lepiej, żeby ta reprezentacja wyglądała lepiej i grała lepiej. Przede wszystkim, jak nie będziemy próbowali, to byłoby gorzej, więc dopóki próbujemy to zmienić i dopóki wierzymy w tę drużynę, to będę robił wszystko i my będziemy robili wszystko, żeby ten czas, który nie jest najlepszy dla reprezentacji zmienić jak najszybciej — zakończył Lewandowski, który dał jasno do zrozumienia, że Fernando Santos zgadza się z tym, co powiedział w sobotnim wywiadzie kapitan kadry.

  Explore more:  Czy Przemysław Pawlicki będzie jednym z liderów Unii Leszno?
 • Polecamy: Lewandowski tłumaczy się po głośnym wywiadzie. “Szukanie sensacji”.
 • W ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024 reprezentacja Polski zagra na Stadionie Narodowym z reprezentacją Wysp Owczych. Trzy dni później rywalami Biało-Czerwonych będą Albańczycy.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Źródło:Przegląd Sportowy Onet.

  Data utworzenia:.

  4 września 2023, 17:22.

  Dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

  Dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

  About the Author

  You may also like these